NEJHEZČÍ SOLÁRNÍ LAVIČKY NA TRHU

Jsme český technologický start-up a výrobce chytrého mobiliáře.

 Vyrábíme chytré lavičky, stoly, stojany, party nabíječky a nejen to…

Umíme vybudovat datovou konektivitu bez závislosti na distribuční síti téměř kdekoliv.

Wi-Fi konektivita

Integrovaný LTE modem zajišťuje nepřetržitý přístup k internetu. Snadno tak připojíte svůj telefon, tablet nebo notebook na naší Wi-Fi síť . Navštivte třeba své přátele na sociálních sítích nebo se podívejte na aktuální novinky ve světě kolem Vás. Námi poskytované připojení je bezpečné a stabilní. Díky naším partnerům získáte zajímavé informace z okolí, kde je výrobek umístěn. S námi se neztratíte.

Přírodní energie

Obnovitelné zdroje jsou klíčem k šetrnému chování k naší planetě. Energii pro Vaše mobilní zařízení zajišťují kvalitní solární panely. Díky nejmodernějším bateriím a chytrému řízení spotřeby jsme schopni poskytnout elektrickou energii po dobu až 6 dnů při špatných světelných podmínkách. To vše bez jediného zapojení na standardní distribuční síť.

Chytré funkce

Naše výrobky mohou disponovat řadou funkcí. Ať už se jedná o nabíjení skrze USB porty, bezdrátové nabíjení moderních mobilních telefonů nebo monitoring kvality ovzduší a teploty. Významným rozšířením je rovněž instalace tlačítka SOS napojeného na integrovaný záchranný systém. Některé z výrobků umožňují rovněž poslech hudby přes integrovaný Bluetooth reproduktor.

Poslední novinky

To co děláme, má smysl a věříme tomu

Co se událo
Je to už několik měsíců, co jsme zveřejnili poslední novinku. I nekomunikace je způsob komunikace. Neflákali jsme se, nezabalili jsme to. Ba naopak. Loňský rok byl ve znamení několika [...]

Září ve znamení nových dodávek

Uncategorized @cs
Delší dobu jsme nezveřejnili žádné novinky, tak je na čase něco „postnout“. Během konce prázdnin jsme usilovně pracovali, abychom mohli dodat 4 kusy solárních laviček sCITY single  [...]

naše výrobky

sCITYpro

Navrhli jsme dvě základní řešení chytrých laviček (tzv. smart bench), kde každé z nich má své vlastní výhody. Prvním z nich nese název sCityPro, která je prémiovou řadou našich výrobků a kterou vidíte na této fotografii.

Její nespornou výhodou je maximální výkon 130 Wp, který umožňuje připojení naráz až 6 zařízením.  Lavička disponuje připojením k LTE internetu, SOS tlačítkem a senzory snímající své okolí. Lavička je navržena tak, aby ji bylo možné usadit jak ke zdi, tak do volného prostoru.

Díky využití moderních baterií je možné lavičku využívat po dobu až 10 dnů bez jediného slunného dne.

Solar Smart Bench sCITYsingle

sCITYsingle

sCITYsingle je poloviční velikosti jako sCityPro. Lavička je dlouhá 1,2 metru a pohodlně se na ni usadí až 4 lidi. Osazena je jednou bezdrátovou nabíjecí stanicí a USB porty. K internetu Vás připojí pomocí vysokorychlostní Wi-Fi LTE. Další funkcionalitou se neliší od většího modelu. I zde probíhá sběr dat o kvalitě počasí, teplotě, vlhkosti a atmosférickém tlaku. Tím, že je lavička sCITYsingle poloviční velikosti, jsou i její pořizovací náklady výrazně nižší. Díky menší velikosti nebudí sice takový „WOW“ efekt, jako  sCityPro, ale určitě si ji zalíbíte.

PowerStand

PowerStand disponuje podobnou technologií, jako mají v sobě chytré lavičky sCITY či stůl sWAY. Jedinou změnou je v tomto případě zdroj elektrické energie, který je síťový. Jedná se prakticky o designový stojan vyrobený z kvalitní nerez-ocelové konstrukce. Obsahuje dva porty USB pro rychlé nabíjení mobilních zařízení. Kdo vlastní mobilní telefon s podporou bezdrátového dobíjení Qi, uvítá možnost nabít si telefon pouhým položením na nabíjecí plochu. O konektivitu k internetu se stará spolehlivý 4G LTE Wi-Fi hotspot. Instalované tlačítko je multifunkční a lze jej využít nejen jako nouzové SOS, ale třeba i jako tlačítko asistence pro handicapované osoby, které potřebují asistenci při nástupu do vlaku. Možností je více a vždy bude záviset na konkrétním umístění. PowerStand umožňuje zaznamenávat data o počasí a kvalitě ovzduší a pomocí API je odesílat například do ČHMŮ.

Komplexní řešení sWAY

Jako první ve střední Evropě přicházíme s uceleným řešením sWAY vhodným do veřejných venkovních prostředí a zejména na místa, jako jsou silniční odpočívadlaparky, protory v okolí stadionů, atd. Propojili jsme moderní design a kombinaci dřeva a nerez oceli s maximální funkčností a vytvořili tak unikátní řešení, které nabízí například i zásuvku 230 V pro pohodlné nabíjení počítačů. Výkon celé soustavy je 260 Wa jedná se o náš nejvýkonnější výrobek.

ELEKTROKOLO

eBIKE 27.5

Odladěné rekrační elektrokolo, které jsme navrhli na míru potřebám všem, kteří rádi jezdí na kole, ale současná elektrokola jsou pro ně z různých důvodů nedostupná. Navrhli jsme takové řešení, které je vysoce kvalitní, má dlouhý dojezd a jednoduše Vás bude bavit. Sami jsme sportovci tělem i duší a tak si troufáme tvrdit, že jsme našli vyváženou kombinaci pro jízdu na cyklostezkách i nezpevněných komunikacích. eBIKE ocení všechny věkové skupiny, které rády aktivně tráví svůj volný čas.